درباره ی ما

تیم اپلای مارکت پلتفرمی متشکل از دانشجوهای ایرانی فارغ التحصیل یا در حین تحصیل در دانشگاه های مختلف دنیا هستند که می توانند به صورت تخصصی در زمینه های مختلف برای گرفتن پذیرش و مراحل اپلای و اخذ بورسیه های تحصیلی مشاوره ارایه کنند.

دیدگاه ما

ما بعنوان تیم متخصصی که سالها در زمینه ارایه خدمات مشاوره و اپلای و گرفتن پذیرش و فاند تحصیلی از دانشگاه های دنیا فعالیت داشته است به این معتقد هستیم که کسی دلسوزتر از خود فرد نمی تواند کارهای اپلای و پذیرش را برای شخص متقاضی انجام دهد. بنابراین اصلی ترین هدف اپلای مارکت بعنوان پلتفرم چند منظوره این است که در اولین قدم به اراِئه آموزش های لازم و مشاوره های کامل و دقیق، متقاضی را برای اخذ پذیرش از دانشگاه های مختلف آماده کند.

خدمات ما

همونطور که پیشتر اشاره شد اپلای مارکت، در نظر دارد با ارایه خدمات مشاوره تخصصی و آموزش های مورد نیازبرای قبولی دررشته های مختلف در دانشگاه های مختلف دنیا، دانش دانشجویان ایرانی را به حد مطلوبی برای انجام کارهای اپلای و نتیجتا اخذ پذیرش برساند. در این پلتفرم چند منظوره، برترین دانشجویان ایرانی با تجربه در زمینه اپلای و همچنین برترین اساتید زبان های مختلف اقدام به ارایه جلسات مشاوره و برگزاری کلاس ها و کارگاه های آنلاین در زمینه های مختلف مورد نیاز برای گرفتن پذیرش دانشجو مانند کارگاه های رزومه نویسی، انگیزه نامه نویسی، پروپوزال نویسی و نحوه صحیح مکاتبه با اساتید و آمادگی برای مصاحبه ها و … آموزش داده خواهد شد.

مشاوران ما

مشاورین ما از دانشگاه های برتر دنیا و جز افراد برتر گروه های علمی مختلف انتخاب شده اند و با توجه به سواد علمی و تجربه آنها در زمینه اپلای، گرفتن پذیرش و بورسیه های تحصیلی، امید داریم که متقاضیان از خدمات این عزیزان نهایت استفاده را  ببرند. لازم بذکر است که مشاورین اپلای مارکت از فیلترهای مختلف معیارهای اخلاقی ازبین تعداد زیادی انتخاب شده اند.